Bez kategorii

Wyjście z ciszy…

Nadszedł czas, by przywitać się z Tobą na nowo… Postanowiłem wrócić do bloga po 15 miesiącach od ostatniego wpisu. Przyczyn mojej nieobecności było wiele, ale zebrałem siły by znów dzielić się z Tobą muzyką, która daje mi ogromną radość. Cisza, która była obecna również może być muzyką… Pamiętaj, że słuchać potrafi każdy, ale usłyszeć przekaz muzyki już nie jest tak łatwo.

Dzisiaj zostawiam Cię z piosenką „Wild Eyes”, która towarzyszyła mi przez ten okres nieobecności. Utwór został skomponowany przez duet Norma John, którego możecie znać z konkursu Eurowizji z 2017r. oraz Kasie Moś – naszą reprezentantkę na tym samym konkursie. Poniżej słowa autorów, które przekazują w pełni znaczenie utworu oraz pięknego teledysku”

„Opisem tego co chcieliśmy tym teledyskiem przekazać niech będzie cytat: 'Człowiek myślący, że jest pępkiem świata zapomniał o jednym: gdy gatunek ludzki wyginie, przyroda przetrwa, gdy zginie przyroda, ludzie umrą'. Jesteśmy częścią świata przyrody, nierozerwalnie z nią związani, jednak ciągle okazujemy jej za mało szacunku. Dążymy do dobrobytu, do własnej pomyślności, pytanie tylko czy te dążenia nie są okupione dewastacją środowiska. Czy nie zagłuszamy głosu naszego sumienia. Każde nawet najmniejsze działanie ma znaczenie, może przyczynić się do poprawy życia na ziemi, nie zapominajmy, że to na razie jedyna planeta jaką mamy. I jak powiedziała kiedyś Jane Goodall- 'Każdy się liczy. Każdy ma swoją rolę do odegrania. Każdy może wszystko zmienić'.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *