Bez kategorii

Nowy singiel Farby na jesienne wieczory!

Jesienna aura daje się we znaki ale można wieczorami umilić sobie czas słuchając muzyki, która relaksuje, wzmacnia, budzi emocje i uczucia. Taki jest nowy utwór Farby pt. „Jesteś ze mną”.

FARBA po długiej przerwie wydawniczej wraca z nową miłosną balladą nawiązującą do wielkiego hitu zespołu, utworu „Chcę tu zostać”. Na pewno nie jeden z Was zna ten hit sprzed lat! Jeśli nie tutaj link.
Wokalistka FARBY nie ukrywa, że „Jesteś ze mną” stanowi kontynuację opowieści o jej prywatnym życiu i wielkiej miłości do perkusisty zespołu FARBA. Młodzieńcze zauroczenie muzykiem, Joanna Kozak wpisała wiele lat temu w tekst piosenki „Chcę tu zostać”. Dziś wokalistka przyznaje, że piosenka ta, nie tylko stała się początkiem jej muzycznej kariery, ale okazała się być dla niej prorocza, gdyż kilka lat później wyszła za mąż za perkusistę FARBY, czyli Jacka Woźniaka!
„Jesteś ze mną” to nastrojowy, pełen emocji utwór, który budzi nas szeptem a potem, wraz
z piękną melodią i subtelnym wokalem, prowadzi po świecie uczuć Joanny i jest jej odpowiedzią na pytanie „czym jest szczęście?”.

Nowy utwór Farby od pierwszych dźwięków spodobał mi się bardzo i słuchałem go wielokrotnie. Pierwsze dźwięki i melodyjność utworu sprawiają, że słuchacz wraca do czasów kiedy to prosty tekst i nie skomplikowana melodia rządziły na polskim rynku muzycznym.
Mam nadzieję, ze Joanna Kozak wraz z zespołem wydadzą krążek w styczniu, który być zatytułowany „MUR”, nakładem Wydawnictwa Soliton. Czekam z niecierpliwością. Tymczasem singiel Farby „Jesteś ze mną” jest piosenką tygodnia 19-25.10.15r.

A Wy co sądzicie o nowej piosence Farby?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *