Bez kategorii

Nowy Rok 2015 – Rok … Dystansu

Już mamy piąty dzień roku 2015, na blogu pewnie zauważyliście wiele zmian. Postanowiłem przenieść całość bloga z www.umuzykalniony.blogspot.com na www.umuzykalniony.com.pl.

Jeżeli zauważycie jakieś nieprawidłowości, chochliki, byki, lub po prostu błędy – to śmiało uderzajcie do mnie.

Ten rok rozpoczynam z przesłaniem:

Szczęśli­wi będą Ci , którym nig­dy nie zab­raknie dys­tansu do siebie i in­nych.

Za dużo zmian w moim życiu, za dużo emocji by dać temu upust, więc trzeba trochę uspokoić nerwy i przede wszystkim odkrywać coraz to więcej muzyki, świata i najpiękniejszych zakątków Polski. Tak, dobrze to określiłem Polski! Może sam narzekam na płace, na służbę zdrowia (od poczatku roku daje w kość), poziom życia, ale po co się zatracać w tym wszystkim jak można zwiedzić to co natura dała pięknego – mojej ojczyźnie.

Pierwsze muzyczne wspomnienia tego roku będą z dawnych czasów, ale takich które dobrze pamiętam. W Polsce w 1997r. królowała piosenka Roberta Jansona – Małe szcześcia. Dziś brakuje nam właśnie takiego spojrzenia na wszystko jak w tej piosence. Osobiście brakuje mi też takich piosenek w Polsce…

 

Jednak ostatnio pojawił się premierowo teledysk do piosenki „Zapamiętaj” Blue Cafe z ich najnowszej płyty. Przesłanie może trochę ma przypominać „Małe szczęścia” z lat 90. Zobaczcie sami:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *