Bez kategorii

Lindsey Stirling – czyli kobieta, która zawalczyła o marzenia i wygrała!

Lindsey Stirling (ur. 21 września 1986 w Santa Ana) – to niezwykła amerykańska artystka, skrzypaczka i kompozytorka.

W 2010 roku, mając 23 lata, Lindsey Stirling została ćwierćfinalistką piątego sezonu amerykańskiego Mam Talent, gdzie została określona jako „hip-hopowa skrzypaczka”. Niestety programu nie wygrała. Postanowiła kontynuować styl działania oraz promowania się w Internecie, gdzie wspólnie z Devinem Grahamem w serwisie Youtube nagrali teledysk do piosenki „Spontaneous Me”.

W 2012 roku Lindsey w wywiadzie powiedziała: „Wiele ludzi mowi mi, że droga, którą idę oraz mój styl oraz muzyka… nie sprzedadzą się. Jedynym powodem, dla
którego odnoszę sukces jest to, że pozostaję wierną sobie.”

I dlatego jej teledyski są jednymi z najczęściej oglądanych, a sama Lindsey jest dla mnie osobiście żywym przykładem tego, że o marzenia należy walczyć!

Dziś wpadł w moje ręce (a raczej uszy i oczy) teledysk do piosenki którą stworzyła z grupą nastolatków i ich nauczycieli, pochodzących z Paragwajskich slamsów. Podobno Lindsey gra na skrzypcach od 5 roku życia, ale to dzięki rodzicom mogła się uczyć, bo ci mieli na prywatne lekcje pieniądze.
Nie każdy ma takie możliwości, dlatego wokaliści którzy pomagają biedniejszym dzieciom rozwinąć swoje talenty zawsze będą dobrze przeze mnie postrzegani.
Wracając do muzyki, zobaczcie sami teledysk:

Ciekawostka:
Lindsey Stirling stworzyła również drugi kanał na YouTube nazwany jako „LindseyTime” (wrzesień 2012) na którym zamieszcza filmy związane z jej życiem, treściami zza kulis itp. Warto obejrzeć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *