Bez kategorii

Blogowy zryw talentów 2014!

Kolejny grudzień to kolejny wysyp finałów programów rozrywkowo-talentowo-muzycznych.
I stało się… Tym razem nie drugie, nie ostatnie, ale pierwsze miejsce zajęła Natasza Urbańska.
Zwykle opisywana na łamach prasy i innych mediów jako podopieczna Janusza Józefowicza, która zrobi wszystko co on każe, ostatnio mocno skrytykowana przez swoje „rolowanie”, dziś została doceniona. Za co? Śmiało można powiedzieć, że za talent. Wygrała I edycje dosyć sztampowego, czasem wręcz nudnego programu „Superstarcie”.
Polacy nie lubią Nataszy, bo może nie zachwyca głosem to mógłbym śmiało stwierdzić, że jednak śpiewać potrafi, a przy tym i tańczyć – co jest nie łatwe. Mam jednak wrażenie, że sama aktorka Studia Buffo debiutancką płytą nie zachwyciła, a singlem „Rolowanie”…strzeliła sobie w kolano.
Zobaczymy w którą stroną pójdzie tym razem.

Na finale „Superstarcia” zaśpiewała nowy singiel „Hipnotyzuj mnie”, który wpada w ucho:

Tegoroczny „Mam Talent” wygrał 15-latek, na co dzień wychowujący się w domu dziecka w Dubience. Jego wykonanie piosenki Josha Grobana „Your Raise Me Up” nie było perfekcyjne, ale przewidziałem już w momencie castingów że Adrian Makar wygra, tym razem zadziałało coś innego niż wyłonienie talentu… Ważne jednak to, że poznaliśmy świetne zespoły akrobatyczne, które niewątpliwie mają talent: Alter Trio, Acroart, świetnego tańcerza Lipskeego oraz dwa bardzo dobre głosy: Julie Olędzką, za którą trzymałem kciuki oraz Mateusza Guzowskiego, który zaskoczył w finale wykonaniem własnej piosenki. Za nami również finał programu „The Voice of Poland” edycji 5, gdzie wygraną zgarnęła Aleksandra Nizio z drużyny Justyny Steczkowskiej. Dziewczyna skromna, uśmiechnięta, ale gdy śpiewa żywioł-kobieta, o pięknym, ciepłym głosie.


Pisząc o tych programach i ich zwycięzcach, mam tylko taką małą myśl a zarazem pytanie w głowie: czy kogoś usłyszymy w 2015 roku, czy ktoś z nich wyda płytę lub zaskoczy? Zobaczymy… 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *